Zapowiedź: Mecz na szczycie!

MECZ NA SZCZYCIE!

WISŁOKA DĘBICA : JKS JAROSŁAW

Hitowe spotkanie w IX kolejce II ligi podkarpackiej juniorów starszych! Lider JKS Jarosław jedzie do Dębicy zmierzyć się z drugą drużyną w tabeli Wisłoką. To spotkanie rozegrane zostanie na Euroboisku (sztuczna nawierzchnia) w Dębicy przy ul. Kraszewskiego.

Spotykają się ze sobą dwie najszczelniejsze defensywy w lidze, dwa najbardziej bramkostrzelne zespoły a jakby tego było mało, to jedyne drużyny, które w tym sezonie jeszcze nie przegrały! Wisłoka jednak mimo to traci do jarosławiaków 4 "oczka", to za sprawą dwóch remisów, które osiągnęli z Lechią Sędziszów Młp. oraz z Rzemieślnikiem Pilzno. JKS natomiast jest w tym sezonie bezbłędny, nikt nie potrafił do tej pory z nimi nawet zremisować.

Najlepszym strzelcem "Biancoverde" jest Patryk Nowak, nowy nabytek dębiczan. Ma na swoim koncie 8 trafień. Do Wisłoki trafił z LZSu Mała, występują oni na co dzień w B klasie, w minionym sezonie strzelił tam 29 bramek co przykuło uwagę skautów "biało-zielonych". Wysoko w klasyfikacji strzelców znajdują się również Paweł Haracz (6 bramek) oraz Szymon Żurek (5 bramek).