Wygrana w meczu na szczycie!

II podkarpacka liga juniorów starszych – 10. kolejka
Wisłoka Dębica – JKS Jarosław 0:2 (0:1)
41′ 0:1 Sebastian Sobolewski  asysta: Kamil Bała
89' 0:2 Maciej Bielecki asysta: Sebastian Sobolewski

Wisłoka: Dybski - Jezuit, Cesarz, Sarama, Konsur - Żurek, Szydło (55' Rzeźnik), Zięba, Łękawa - Maik (65' Składanowski), Haracz

JKS: Strączek– Szakiel, Ozimek78′, Kyć, Chruściel (90′ Bihajło) – Zagrobelny (64′ Bielecki), Mrozowicz, Sobolewski, Ptasznik, Bała (88′ Kuta) – Bąk (78′ Lis)

Juniorzy Jarosławskiego Klubu Sportowego zdają się mieć w tym sezonie chrapkę nie tylko na awans do I ligi wojewódzkiej, ale i na wywalczenie go w wyjątkowo imponującym stylu. W Dębicy młodzi jarosławianie pokonali wicelidera tabeli, powiększając swoją przewagę nad tym rywalem do siedmiu punktów. Zwycięstwo naszej drużyny było w pełni zasłużone, choć gospodarze, którzy przewyższali gości warunkami fizycznymi, byli bardzo wymagającym przeciwnikiem. Udział przy obu bramkach dla JKS miał Sebastian Sobolewski. W 41. minucie otworzył on wynik, wykorzystując dośrodkowanie Kamila Bały z lewego skrzydła, zaś w końcówce spotkania prostopadłym podaniem obsłużył Macieja Bieleckiego, który ustalił wynik meczu. JKS od 78. minuty grał w dziesiątkę, ale nawet wówczas kontrolował boiskowe wydarzenia.

źródło: www.jksjaroslaw.info