Seria trwa..!

Juniorzy Jarosławskiego Klubu Sportowego przed tygodniem zapewnili sobie awans do grupy A ligi podkarpackiej. Mimo to nie zwolnili tempa i w swoim przedostatnim meczu jesieni odnieśli kolejne zwycięstwo.

W pokonanym polu jarosławianie pozostawili tym razem rezerwę Stali Mielec. Pojedynek przebiegał pod dyktando gospodarzy, choć na pierwszego gola kibice musieli czekać do końcówki pierwszej połowy, gdy do mieleckiej bramki trafił… obrońca Stali Maciej Gdowik. W drugiej połowie JKS kontrolował przebieg spotkania, a w 74. minucie wynik ustalił Dawid Lis.

PLJS (grupa B) – 12. kolejka
JKS Jarosław – Stal II Mielec 2:0 (1:0)
1:0 Gdowik 39′ (sam.)
2:0 Dawid Lis 74′