Awans do I ligi jest nasz!

W sobotę w niedalekich Gorzycach swój ostatni mecz w obecnym sezonie rozegrali juniorzy starsi naszego klubu. Młodzi jarosławscy piłkarze nie mieli dla drużyny Sanu litości, kończąc bardzo udane dla nich rozgrywki efektowny zwycięstwem 7:0.

Mecz od samego początku układał się po myśli gości, którzy za sprawą Dawida Lisa po niespełna 10 minutach prowadzili już 2:0. Gospodarze wkrótce pozbierali się „do kupy” i do końca pierwszej odsłony nie pozwolili już strzelić sobie kolejnych bramek, lecz po zmianie stron, gdy JKS wprowadził na boisko siedmiu nowych zawodników, jarosławianie w krótkim odstępie czasu zdobyli dalszych pięć goli. Mogli jeszcze więcej, lecz rzutu karnego nie wykorzystał Maksymilian Szakiel.

JKS zakończył sezon na pierwszym miejscu w tabeli, uzyskując awans do I ligi z jedenastopunktową przewagą nad Stalą II Mielec i Rzemieślnikiem Pilzno. Nasza drużyna zaprezentowała fantastyczną skuteczność, odnosząc aż 20 zwycięstw i strzelając 119 bramek. Najskuteczniejszym zawodnikiem zespołu Jacka Mikłasza był Sebastian Sobolewski, który na listę strzelców wpisywał się 20 razy.

II podkarpacka liga juniorów starszych – 26. kolejka
San Gorzyce – JKS Jarosław 0:7 (0:2)
0:1 Lis 2′
0:2 Lis 9′