17 urodziny Maksymiliana Szakiela!

W piątek 28 października 17. urodziny obchodzi zawodnik naszej drużyny Maksymilian Szakiel.

Maks występuje na prawej obronie, pełni funkcję kapitana zespołu. Jego pierwszym klubem był San Jarosław z którego trafił właśnie do JKSu, w czarno-niebieskiej koszulce ma za sobą 70 meczy, strzelił w nich 8 bramek oraz 18 razy asystował kolegom.

Z okazji urodzin wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń i samych sukcesów sportowych życzą koledzy z drużyny i sztab szkoleniowy.